ضوابط و شرایط سایت باسکول

سایت تخصصی اطلاع رسانی باسكول، کاملترین مرجع اطلاع رسانی در صنعت توزین و سیستم های باسکول و لودسل می باشد.

IP ها و کوکی ها

سایت اطلاع رسانی باسكول ، ممکن است اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله داده های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت، آدرس IP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری و در جهت ارائه برخی ترفیعات فروش از آنها استفاده نماید کهن عمل جمع آوری اطلاعات توسط کوکی ها صورت می گیرد. کوکی ها بسته های کوچک اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می گردد. هنگامی که شما وارد سایت ما می شوید، سیستم، کوکی هایی را با حفظ امنیت روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید. کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می دهند. همچنین کوکی ها به ما اجازه می دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی کنیم. شما می توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت های ویژه سایت ما استفاده نمایید.

حفظ امنیت و حفاظت از داده ها

سایت اطلاع رسانی باسكول - کاملترین مرجع اطلاع رسانی در صنعت توزین و سیستم های باسکول و لودسل - از اقدامات امنیتی استفاده می کند تا اطلاعات شما را از دسترس اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه دارد

دسترسی و به روزآوری

کاربران سایت اطلاع رسانی باسكول این حق را دارند که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهند تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.