حضور يكي از شركت هاي فعال در عرصه صنعت توزين در ليست برترين شركت هاي ايران

حضور يكي از شركت هاي فعال در عرصه صنعت توزين در ليست برترين شركت هاي ايران

 حضور یكی از شركت های فعال در عرصه صنعت توزین در لیست برترین شركت های ایران
با توجه به اعلام اسامی شركت ها توسط كمیته علمی جشنواره ، گروه توزین الكتریك كه یكی از شركت فعال در عرصه صنعت توزین كشور می باشد جزو شركت های برتر ایران انتخاب شده و در این همایش لوح و نشان ویژه شركت برتر ایران را دریافت خواهد نمود.
به گزارش دریافتی از روزنامه تجارت در مورخ 18 شهریور 1392 دومین جشنواره برترین شركت های ایران آذرماه امسال برگزار می گردد. در سال حماسه سیاسی و اقتصادی جشنواره برترین شركت های ایران  ششم آذر ماه 1392 در مركز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد. رئیس انجمن مفاخر صنعتی ایران اهدای نشان شركت برتر سال و جوایز ویژه شركت برتر در حماسه سازی اقتصادی و معرفی برترین ها را مهمترین اوالویت برپایی جشنواره مذكور دانست. وی در پایان  افزود: با توجه به لزوم حمایت همه جانبه از صنعت و تولید ملی این جشنواره با در نظر گرفتن ملاكهایی از جمله : مدیریت جهادی،توسعه دانش بنیان،اشتغالزایی پایدار،بهره وری و اصلاح الگوی مصرف،اقتصاد مقاومتی، و معیار های متعدد دیگر پس از بررسی های كارشناسان و كمیته علمی جشنواره، این شركت های برتر را انتخاب  و معرفی  می كند.


پیوست:
0KB

  دوشنبه 18 شهریور 1392 ساعت 8:0گروه: اخبار مرتبط صنعت توزين,عمومی موضوع: میانگین امتیاز کاربران: 3 دفعات مشاهده: 1762 نظرات: 0 نظر

امتیاز شما به این خبر:


نظرات کاربران

نظری ثبت نشده است .


ارسال نظر:
* نام فرستنده:
*ایمیل:  
عنوان:
*متن: